Zmiany i kolejna przeczytana książka

Znów miałam dłuższą przerwę. Od dziś z ręką na serduchu wprowadzam zmianę! Od tej pory posty będą pojawiać się min. raz w tygodniu ( plus raz na jakiś czas wrzucę mały bonusik) - poniedziałek będzie dla mnie dniem postowania ;) Nie jest to jedyna zmiana w moim życiu ostatnio, więc proszę trzymajcie kciuki! 

Dziś kilka słów o książce którą ostatnio przeczytałam. Książka autorstwa Lee Child pod tytułem "Ostatnia sprawa". Książka jest szesnastą książką z cyklu "Jack Reacher".  

Zdjęcie pochodzi ze strony http://ecsmedia.pl/c/jack-reacher-tom-16-ostatnia-sprawa-b-iext20434471.jpg

Jack Reacher jest głównym bohaterem, czynnym oficerem żandarmerii wojskowej mający stopień majora. Większa część akcji w książce rozgrywa się w Carter Crossing w którym to ginie młoda kobieta. Jack Reacher wyrusza jako tajemniczy podróżnik rozszyfrować zagadkę tajemniczej śmierci. W miasteczku poznaje przepiękną i intrygującą panią szeryf  miasteczka- Elizabeth Deveraux. Kobieta od razu rozszyfrowuje tożsamość głównego bohatera i zdradza, iż zabójstwo wspomnianej wcześniej kobiety nie było pierwszym zabójstwem. Wszystko było by łatwiejsze gdyby nie to, iż wszystkie przestępstwa zostały popełnione w pobliżu ośrodka szkoleniowego dla komandosów, będącego zarazem jedną z większych baz wojskowych- Fort Kelham. O tym jak zakończy się poszukiwanie sprawcy/sprawców przekonacie się sięgając po tą bardzo wciągająca książkę. Zaręczam, iż jeśli tylko lubicie dreszczyk emocji- nie oderwiecie się od tej historii, aż do ostatniej kartki. Polecam wszystkie książki autorstwa Lee Child- ja właśnie czytam kolejną ;)

W kolejnym poście może troszkę pogotujemy? ;)

Życzę Wam udanego tygodnia,
Kasia


Komentarze