Robisz letnie bluzki na drutach? Koniecznie tu zajrzyj!

Witam wiosennie!
Jak u tam u Was pogoda na zewnątrz i w serduchu? Jak Wasze samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze?

Ostatnio troszkę się uzewnętrzniłam i nie wiem czy to dobrze, czy źle.... 

Dziś przypada środa, a więc wracając do wpisów sprzed choroby- środa jest dniem, kiedy pisze w temacie rękodzieła. Poprzednia seria dotyczyła rodzajów włóczek. Mam nadzieję, że przypadła Wam do gustu i skorzystaliście choć troszkę z niej. 

Dziś z racji tego, że w sklepie warsztatrekodziela możecie znaleźć już kilka włóczek (mam nadzieję, że ceny przypadną Wam do gustu),  chciałabym napisać coś o kilku z nich. 

Fibra Natura Luxor


Luxor  w kolorze bladego różu (105-04) 


Luxor w kolorze stalowym

Najwyższej jakości, turecka włóczka w której skład wchodzi egipska 100% bawełna merceryzowana. Włoczka ma delikatny połysk. Dodatkowym atutem jest certyfikat Oeko-Tex Standard 100, 
I klasy*. 

Tego typu włóczka jest idealna na wiosenno-letnie wyroby, jak również na zabawki dla dzieci. 
Zalecane:
- druty 2-3,5mm
- szydełko 2-4mm
50g/125m

*Certyfikat ten nadawany jest przez Instytut Włókiennictwa i oznacza on, iż włoczka ta odznacza się bezpieczeństwem- jest wolna od szkodliwych substancji (lub ich stężenie nie ma negatywnego wpływu na zdrowie człowieka) Mowa tu m.in o chlorofenolach, pestycydach, azowych barwnikach zabronionych, barwnikach alergizujących, formaldehydzie, czy też metalach ciężkich.

Fibra Natura Bamboo Jazz

Bamboo Jaz w kolorze różuNiezwykle delikatna i przyjemna w dotyku i noszeniu włóczka, która jest połączeniem mięciutkiej bawełny (50) oraz dodającego połysku bambusowego włókna (50%) - stąd jej nazwa. Włókno bambusowe ma właściwości antybakteryjne. Produkcja- Turcja. Z racji na to, iż włóczka daje uczucie chłodu jest idealna na letnie bluzeczki i nie tylko ;)
Zalecane:
-druty 3- 4 mm
-szydełko 3- 4 mm
50g/120m

Fibra Natura Cotton True Sport

Cotton True Sport - kolor biskupi (Mój ulubiony kolor jeśli chodzi o te włoczki!)


Cotton True Sport w kolorze czerwonym 

Cotton True Sport  w kolorze błękitnym

Bardzo delikatna i miękka włóczka ze 100% bawełny. Podobnie jak poprzednie wymienione idealna na wiosenno-letnie delikatne wyroby np. bluzki oraz zabawki dla dzieci. 
Zalecane:
- druty 2,5-3,75 mm
50g/180 m


Mam nadzieję, że takie posty będą dla Was pomocne. Być może zainteresuje Was któraś z włóczek i zajrzycie do sklepu? Starałam się by ceny były bardzo konkurencyjne. Dołożę również starań by dział pasmanteria był rozbudowywany w miarę szybko. Jeśli macie jakieś propozycje co do rzeczy które byście chcieli znaleźć w sklepie - piszcie. Chętnie się zapoznam z każdą propozycją

A może mieliście już kontakt z tymi włóczkami? Jeśli tak tak koniecznie pochwalicie się efektami pracy!
Buziaki,
Kasia

Komentarze